Дізнайтеся про початок земельних аукціонів на електронній платформі УУБ

Передмова ринку землі з’явиться найближчим часом, тому настав час зареєструватися на одному з сайтів системи Prozorro.Sale. Тож ви дізнаєтесь про перші угоди і загалом будете в курсі всіх змін.

Таке важливе для України джерело сільського господарства вже тривалий час підпадає під мораторій на продаж. У березні 2020 року влада висунула ідею, яка змінить хід історії. А з 1 липня 2021 року фізичні особи реалізують своє право на придбання земельних ділянок площею до 100 гектарів, а власники земель розпоряджаються наділами на власний розсуд.

Особливості продажу землі в системі Prozorro

Електронні аукціони земельних ділянок – що вони означають і коли будуть результати опитувань, свідчать про те, що багато українців не розуміють плану та завдань щодо здійснення земельної трансформації. Але показово, що Україна залишалася майже однією ексклюзивною країною у світі, де права власників землі були обмежені. Поширення інформації щодо торгів за земельний цикл розпочалось рік тому після прийняття Володимиром Зеленським Закону № 552-ІХ. Тепер до початку аукціонів допускаються лише приватні особи, а з 2024 року організації матимуть це право.

Слід зазначити, що до продажу дозволятиметься лише приватна земля, а державні наділи, згідно із Законом, не продаватимуться. На даний момент влада працює над можливістю продажу та оренди земель сільськогосподарського призначення за підтримки системи Prozorro.Sale. Тільки електронні державні тендери зможуть організувати сумлінну роботу перспективного ринку.

Акціонери також будуть допущені до електронних торгів земельними ділянками в 2021 році. Обмеження щодо площі земельної ділянки та їх клієнтів будуть поширюватися і на них. Буде дозволено купувати сільськогосподарські землі на традиційному аукціоні з збільшенням вартості. Один наділ може бути опублікований у продажу багато разів.

Купуйте земельні ділянки в системі Prozorro.Sale на сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Слід врахувати, що землі тепер є можливість купувати без будь-яких обмежень. Для цього вам потрібно зареєструватися на сайті, котрий працює в системі Прозорро.Продажі наприклад, на Українській універсальній біржі