Торгівля на сайті Української універсальної біржі

Веб-сайт Prozorro став успішною платформою для продажу майна під арештом. Зміни, що стосуються купівлі-продажу цього типу майна, були затверджені владою 28 серпня 2020 р. Деякі доповнення були внесені до вже існуючого розділу «Порядок продажу арештованого майна». Саме завдяки їм торгову платформу Prozorro.Sale почали вважати менеджером електронної системи у сфері торгівлі майном.

Зараз торгівля на сайті УУБ uub.in.ua стала доступною. Сьогодні на політичній арені з точки зору появи економіки, торгівлі та розширення сільськогосподарського спектру всі дії, пов’язані з продажом, об’єднуються в одну величезну базу. Який відрізнятиметься своєю прозорістю та єдністю. Все це зможе покращити здорову конкуренцію на вільному ринку. Організовувати тендери, загальнодоступні, публічні, а головне неупереджені та прозорі. Все це дозволить службі впроваджувати вдосконалення та робити її зрозумілою для кожного користувача.

В результаті рішення про впровадження системи Prozorro.Sales стало гарним рішенням для поточної ситуації на ринку. За чотири роки роботи ця електронна платформа зарекомендувала себе як лояльна та ефективна в різних сферах впровадження. Ці сфери включають приватизацію, нерухомість, автомобілі, деревину, арештоване майно, різну землю тощо.

Переваги Prozorro.Sale

Публічні аукціони дозволили забезпечити прозорість операцій та найвищі ціни для державного бюджету. Майно, яке тривалий час не мало власників, тепер приносить дохід державі. Завдяки заяві Prozorro.Sale як повної електронної платформи для продажу та продажу арештованого майна, держава може забезпечити прозорість та чесність. І крім цього, це забезпечить усунення такого фактору на ринку, як корупція.

Процедура продажу таких типів об’єктів також передбачає поділ функцій, як адміністрування системи для онлайн-торгівлі та організації, повернення вкладів за гарантіями її учасникам за схемою більш простою. 

Ринок арештованого майна є можливість оцінювати в 3,2 мільярда у 2019 році та першій половині 2020 року. Багато експертів прогнозують ріст та встановлення цієї системи на торгових майданчиках. В результаті експерти Української універсальної біржі зацікавились цією сферою. Така територія може стати прозорою, доступною та збільшити вартість активів учасників. Українська універсальна біржа — одна з найкращих платформ системи Prozorro.